WEBOVÉ STRÁNKY

Potřebujete jednoduché statické stránky s minimální aktualizací nebo pouze webovou vizitku? Máme pro Vás levné a rychlé řešení.

Technická specifikace:

Vytváříme pouze statické webové stránky (cca do 1+10 odkazových htm stránek) nebo webovou vizitku (1+1 odkazová htm stránka). Stránky jsou ve formátu .htm s použitím css stylů. Případně vytvoříme dle rozměrových zadání grafiku pro webové stránky. Jednoduchá, méně častá aktualizace (cca 5x do roka telefon, přidání fotografie, úprava adresy apod.) je v ceně. Častější aktualizace (přidávání fotografií do fotogalerie, přidávání článků) dle dohody. Zdarma pro Vás zaregistrujeme doménu + webhosting (placené jednou ročně), případně zaregistrujeme doménu druhého řádu, která je zdarma.

Jak zadat:

Pro vytvoření stránek potřebujeme znát veškeré údaje, které se na stránkách mají zobrazovat (logo, kontakty, fotografie, popis činnosti atd.). Dále pak, budete-li požadovat umístění stránek na server, také přihlašovací údaje na ftp server, v případě že máte doménou a webhosting zřízen, nebo fakturační údaje pro zřízení domény a webhostingu. Ceny za registraci domény a webhosting můžete nalézt například zde https://www.tele3.cz

Ukázky: