SVATEBNÍ OZNÁMENÍ, SVATEBNÍ NOVINY

Vytvoříme Vám originální svatební oznámení a ostatní svatební tiskoviny ve stejném stylu. Dále můžeme pomoci s tvorbou svatebních novin, viz odkaz níže. Po dohodě je možné domluvit tisk.

Technická specifikace:

Svatební oznámení dodáváme ve formátech .jpg, .png, .pdf, .cdr. Jsme schopni vytvořit podklad pro tisk, nikoliv pro jiné zpracování (výřez, lisování apod.). Pro tisk doporučujeme spíše formáty .jpg nebo .cdr, pro zobrazení na webu nebo pro elektronické svatební oznámení formáty .png, .pdf. Informace o svatebních novinách naleznete zde.

Jak zadat:

Při zadávání svatebního oznámení mějte vždy rozmyšlené rozměry (v mm), případně v jaké obálce bude oznámení uloženo. Bude dobré vědět předem, jaké všechny tiskoviny na svatbu budete chtít (pozvánku ke stolu, cedulku pro zasedací pořádek, nápojové a jídelní menu apod.) pro případné sladění motivů. Dále pak v jakém formátu (z nabízených formátů) chcete podklad dodat. Případně se lze domluvit na zaslání kontaktu na tiskárnu, copy studio, ve kterém budete tisknout. My budeme příslušnou tiskárnu nebo studio kontaktovat a dohodneme technické specifikace tak, aby byl výsledek dle Vašich požadavků. Výhodné ceny nabízíme na celou sadu svatebních tiskovin. Více se dozvíte v ceníku zde.

Ukázky:
sada svatebních tiskovin úvodní stránka svatebních novin oznámení obal na dvd svatebního videa