LETÁKY, PLAKÁTY

Vytvoříme Vám originální plakát na Vaši akci. Letáky všech možných rozměrů, jak standartních, tak nestandartních. Jsme schopni vytvořit produktový leták z dodaných fotek produktů nebo jednoduchý katalog, katalogový list. Všechny tyto tiskoviny dodáváme jako grafické návrhy vhodné pro tisk v tiskárnách. Po dohodě je možné domluvit tisk

Technická specifikace:

Letáky i plakáty dodáváme ve formátech .jpg, .png, .pdf, .cdr. Pro tisk doporučujeme spíše formáty .jpg nebo .cdr, pro zobrazení na webu formáty .png, .pdf.

Jak zadat:

Při zadávání zakázky mějte vždy rozmyšleno, jakou velikost (A6, A5, A4, A3 atd., případně v mm) má výsledný leták či plakát mít, dále pak v jakém formátu (z nabízených formátů) chcete podklad dodat. Případně se lze domluvit na zaslání kontaktu na tiskárnu, copy studio, ve kterém budete tisknout. My budeme příslušnou tiskárnu nebo studio kontaktovat a dohodneme technické specifikace tak, aby byl výsledek dle Vašich požadavků. K vytvoření je třeba zaslat např. e-mailem texty, obrázky, loga atd., které mají být na letáku zobrazeny. Jednoduchý popis, co chcete letákem sdělit. V případě plakátů je vhodné zaslat např. foto z minulé akce.

Ukázky:
leták A5 leták A5 plakát A3 plakát A1
brožura 3/3 leták A5 letaák A5 plakát A1