SLUŽBY

Nabízíme vypracování grafických podkladů firemních tiskovin a materiálů. Vše připravíme tak, abyste mohli v tiskárně předložit grafický podklad a odnést si tiskovinu dle svých přání. Vypracujeme grafický návrh dle Vašich představ nebo, nebudete-li mít jasnou vizi, zpracujeme několik variant, od kterých budeme vytvoření zakázky směřovat dále. Nebojte se poptat cokoliv, co Vás napadne. Poptávku zpracujeme, vytvoříme kalkulaci a nabídku.

V levém menu se dozvíte o jednotlivých nabízených službách více, jakým způsobem zadat či poptat jednotlivé grafické návrhy, včetně několika ukázek nebo odkazu na ukázky obdobných prací.

Mimo vlevo uvedenou nabídku nabízíme také:
- návrh a zpracování firemního loga
- vektorizaci (překreslení) loga, obrázku, atd. do křivek
- úpravu, ořez, retušování fotografií
- příprava grafiky pro potisk reklamních předmětů
- a mnoho dalšího

Dokončenou práci dodáváme výhradně elektronicky, přes e-mail (v případě malých souborů), přes www.uschovna.cz (v případně objemnějších dat). Formáty, ve kterých práci předáváme, jsou uvedeny v jednotlivých popiscích nabízených služeb. Ale obecně platí, že soubory v křivkách dodáme ve formátu .cdr, .svg a .pdf, grafické podklady ve formátech .pdf, .cdr, .svg, .jpg, .png, další formáty dle domluvy a možností softwaru.

 

Objednáním jakékoliv služby z této webové stránky zákazník souhlasí se všeobecnými obchodními podmínkami.

Infromace o zpracování osobních údajů GDPR.